Архів новин

У Львові ветеранам УПА доплачуватимуть до пенсії до 1 тис грн на місяць

Сьогодні на пленарному засіданні сесії міської ради проголосували внесення змін до ухвали про затвердження «Комплексної програму соціальної підтримки окремих категорій громадян міста Львова» у частину її фінансування на 2013 рік. Відтак, Рада підтримала ініціативу міського голови Львова, аби збільшити доплати до пенсій ветеранам УПА з 500 грн до 1 тис грн на місяць, інформує прес-служба ЛМР.
«Ми публічно озвучили, що збільшуємо виплату з другого півріччя цього року. Зараз депутати голосують, щоб почати виплати з 1 квітня. Для цього треба готувати окрему ухвалу і вносити зміни до бюджету. Це треба вирішувати легітимно. Я би хотів, щоб ми до цього ставилися з великою повагою, пошаною і відповідні рішення приймали відповідно до чинного законодавства. Це має право на життя тільки, якщо є відповідно оформлена документація», - зазначає Андрій Садовий, міський голова Львова.
За інформацією управління соціального захисту, на сьогодні у Львові щомісячні доплати до пенсій отримують 16 інвалідів війни УПА, та 396 учасників бойових дій УПА. Також діють муніципальні субсидії.
«Так чи інакше тепер треба вносити зміни до бюджету. Тобто треба визначити кошти, за рахунок яких будуть здійснюватися ці виплати. Якщо говорити про доповнення, яке озвучив депутат, зокрема, про дивізійників, то треба розробити відповідне положення, щоби визначити механізм надання статусу, тобто, яким чином буде визначатися статус учасника дивізії, тих чи інших військових формувань. Треба ще додатково пропрацювати документ, на основі якого ми будемо визначати цей статус», - повідомляє Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту ЛМР.
Нагадаємо, на початку березня міський голова Львова Андрій Садовий, ініціював збільшення доплат до пенсій ветеранам УПА у Львові щомісяця з 500 грн до 1 тис грн з другого півріччя 2013 року. Сьогодні ж Рада підтримала ініціативу такого збільшення вже з 1 квітня.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут