Архів новин

Рада звільнила Львівтеплоенерго та «Залізничнетеплоенерго» від сплати частки прибутку до міського бюджету

Сьогодні Рада підтримала ухвалу про звільнення ЛКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» від сплати нормативу відрахування відсотків прибутку, який підлягає зарахуванню до загального фонду міського бюджету міста Львова за результатами фінансово-господарської діяльності у 2012 році.

"Необхідність прийняття зазначених проектів ухвал виникла у зв’язку з тим, що упродовж жовтня-грудня 2012 року ці два підприємства отримали з державного бюджету субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, і в зв’язку з цим виникла необхідність сплатити цим двом підприємствам до міського бюджету: «Львівтеплоенерго» – 4 млн 243 тис грн., «Залізничнетеплоенерго» – 970 тис грн,- сказала Гелена Пайонкевич, керівник юридичного управління.

За її словами, Податковий кодекс надає міській раді право приймати відповідні рішення, так само, як і ЗУ «Про місцеве самоврядування».

«Насправді ситуація на кожному підприємстві дуже складна, і по зарплаті, і по інших речах, тому дуже важливо підтримати це рішення»,— зазначив міський голова Андрій Садовий.

Також наступною ухвалою міська рада звільнила ЛКП «Львівавтодор» від сплати нормативу частики прибутку, яка підлягає зарахуванню до загального фонду міського бюджету міста Львова за результатами фінансово-господарської діяльності у 2012 році. За цю ухвалу проголосували 66 депутатів.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут