Архів новин

А. Садовий: «У нас наприкінці минулого тижня в місті була надзвичайна ситуація»

Сьогодні, 19 березня, під час пленарного засідання сесії міської ради міський голова Львова Андрій Садовий запропонував депутатам при формуванні порядку денного одним з перших питань заслухати інформацію про те, як місто долало наслідки сильних снігопадів, які пройшли наприкінці минулого тижня. Також міський голова наголосив на необхідності передбачити в бюджеті розвитку кошти для придбання додаткових 50 одиниць техніки для оперативного подолання наслідків таких ситуацій, інформує прес-служба ЛМР.

«У нас вкінці минулого тижня була надзвичайна ситуація, були сильні опади снігу. Такого снігопаду за останні роки ніхто у Львові не пам’ятає. Я переконаний, що служби максимально справились з ліквідацією цієї ситуації, наскільки вони могли і наскільки техніка дала можливість це зробити.

Тому я би хотів, щоб, можливо, ми сьогодні одним з перших питань заслухали інформацію як місто справилося і справляється з тими наслідками. При формуванні порядку денного ми можемо це питання включити і я тоді попрошу Олега Синютку, щоб він детально пояснив ситуацію. Тому що ми сьогодні будемо розглядати бюджет розвитку і це перегукується, бо техніки у нас є не достатньо. Як мінімум, 50 одиниць техніки нам треба обов’язково докупити, а для цього треба передбачити відповідні кошти», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут