Архів новин

Стан доріг на території Львівської області на 07.00 19 березня очима надзвичайників

На автодорогах області державного значення рух автомобільного транспорту забезпечено. На автодорогах місцевого значення відсутнє автотранспортне сполучення із 18 населеними пунктами, а саме: (Бродівському - 6, Жидачівському - 7, Золочівському - 5). Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління під час ліквідації стихії, зосереджені на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям.

Протягом 18 березня Підрозділами ДСНС України:

здійснено буксирування 194 автотранспортних засобів, в тому числі 5 автобусів та 2 карети швидкої медичної допомоги, надано допомогу 353 особам. В пункті обігріву надано допомогу 138 особам.

Всього в період з 14 по 18 березня:

- проведено буксирування 2222 автотранспортних засобів, в тому числі 61 автобус та 27 карет швидкої медичної допомоги, надано допомогу 2875 особам та в пунктах обігріву надано допомогу 654 особам.

- здійснено 6 супроводів породіль.

Також протягом доби до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було залучено спеціальну техніку 3-го спеціального центру швидкого реагування МНС України (БАТ-М, та шнекоротор) - всього 2 од., якими в період з 14-18 березня було очищено 671 км доріг. (Протягом доби 18.03 - 46 км.)

До виконання аварійно-рятувальних робіт від Головного управління залучено 112 чоловік особового складу та 39 од. техніки, 5 оперативно-мобільних груп Головного управління та 11 оперативних груп підрозділів області.

Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут