Архів новин

ДАІ Львівщини звинувачує "у бездоріжжі" шляховиків

Посадовці дорожньо-комунальних організацій Львівщини вкрай халатно поставились до виконання своїх обов’язків та не вжили достатніх заходів щодо ліквідації наслідків негоди, зокрема, усунення ожеледиці на автошляхах. Як наслідок, на окремих ділянках доріг області виникли утруднення для руху транспорту та затримки у його русі.До прикладу, у період з 17 березня до 8-ї години ранку 18 березня на автодорозі Київ-Чоп посипальна техніка із піскосолевою сумішшю була взагалі відсутня, а посипання дорожнього покриття здійснювалась щебеневим відсівом без технічної солі, що є грубим порушенням технології ліквідації ожеледиці. Усе це спричинило затримки руху транспорту на ділянці дороги від села Суходоли Бродівського району до межі Буського району, а також на об’їзній села Олесько.

Загалом, за результатами виявлених порушень лише впродовж трьох днів працівники Державтоінспекції Львівщини склали 21 протокол про адміністративні правопорушення на керівників дорожньо-комунальних підприємств, у тому числі 5 – за недоліки в утриманні автодороги Київ-Чоп на ділянці між Львовом та Бродами.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху працівники Державтоінспекції Львівщини продовжують працювати у посиленому режимі, щодоби до несення служби залучається у середньому 150 співробітників ДАІ. На найбільш проблемних ділянках доріг виставлено додаткові наряди Державтоінспекції, які здійснюють регулювання руху та забезпечують супровід і безперешкодний проїзд спеціальної техніки, у тому числі снігоприбиральної.

Про це повідомила прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут