Архів новин

Власник ЛАЗу критикує галичан, які хочуть реприватизації заводу

Власник львівського автобусного заводу російський бізнесмен Ігор Чуркін розкритикував галичан на своїй сторінці в Facebook. Так, він заявив, що "вся промисловість на Галичині знищена: завод телевізорів "Електрон", Тернопільський комбайновий завод та ХБК, заводи радіоелектроніки "Сатурн" і "Оріон" та тисячі інших підприємств".

"Регіон повернувся до стану 30-х років минулого століття, коли найбільшим підприємством Галичини був львівський пивзавод. Живуть галичани тільки за рахунок того, що третина населення працює за кордоном і шле сюди переклади. Решта в Україні продають один одному китайські труси і торгують пивом. Діти витрачають надіслані батьками долари і євро в шинках, а в проміжках між п'янками ходять на нацистські збіговиська ", - додав він.

Чуркін володіє ЛАЗом з 2001 року. У 2011 році створив у Львові хокейний клуб "Леви", який виступає в Професійній хокейній лізі. Наприкінці лютого ЛАЗ призупинив роботу. Про це пишуть "Українські новини".

Нагадаємо, що на початку березня Львівська міськрада попросила Президента, Кабмін, Раду і Генпрокуратуру повернути колишній автобусний завод у державну власність як такий, що був незаконно приватизований, а його власники не виконали взятих на себе зобов'язань з розвитку підприємства ані перед перед трудовим колективом, ані перед державою.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут