Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/03/13

Опозиція вимагає виборів у Києв і звіту уряду

Опозиційні фракції вимагають створення ТСК щодо перегляду результатів волевиявлення громадян на парламентських виборах.

Про відповідну постанову розповів на погоджувальній раді в понеділок голова Верховної ради Володимир Рибак.

За його словами, опозиціонери вимагають ухвалення цієї постанови уже у вівторок.

Пізніше лідер фракції УДАР Віталій Кличко уточнив, що ця ТСК має провести розслідування, зокрема, і дій спікера відносно позбавлення депутата Сергія Власенка мандату.

Крім того, за словами Рибака, опозиція вимагає ухвалити закон щодо призначення виборів мера Києва та Київради, внести до порядку денного ще низку законопроектів. Також вони вимагають заслухати звіт уряду в повному складі на поточну п’ятницю.

У свою чергу лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк повідомив, що опозиція вже подала позови до Європейського суду з прав людини, а також до Конституційного суду на предмет конституційності права ВАСУ виносити рішення про позбавлення повноважень.

За словами Яценюка, ЦВК не повинна реєструвати наступного депутата замість Власенка до ухвалення рішення Європейським судом.

Він додав, що опозиція має необхідні голоси для ухвалення постанови про створення ТСК.

"Ви можете голосувати, або ні. У нас є 150 голосів, і ми у вас нічого не просимо", - звернувся Яценюк до Партії регіонів.

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас