Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/03/13

Львівська міська рада застерігає мешканців від падіння снігу з дахів будинків

Як інформує Гідрометцентр, сьогодні у Львові буде вітер північно-східний 9 – 14 м/с, поривчастий. Температура повітря вдень 0 – 2° морозу. На завтра та післязавтра очікують потепління. Температура повітря вночі 0 – 5° морозу, вдень 3 – 8° тепла. Відтак, Львівська міська рада звертається із проханням до усіх мешканців міста бути обережними біля будинків. З дахів будинків можуть відбуватись падіння снігу та льоду. Зараз працівники ЛКП, де це можливо, проводять збивання нагромаджень снігу та буруль з дахів будинків.

«Ми проводимо збивання снігу та буруль, які звисають із дахів будинків. Небезпечні ділянки ми обгороджуємо, щоб застерегти мешканців оминати їх. Водночас висловлюємо подяку тим городянам, які мешкають на останніх поверхах будинків, за те, що вони дають доступ працівникам ЛКП до мешкань, щоб уможливити безпечне збивання буруль з даху», - каже голова Личаківської РА Іван Лозинський.

«Внаслідок температурних перепадів, на дахах будівель утворюються нагромадження снігу та крижані бурульки. У зв’язку з тим, що танучи, вони можуть ламатися та падати, це є небезпечно для пішоходів. Особливу небезпеку вони становлять у старих кварталах міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Тому закликаємо наших городян бути обережними», - наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Віктор Іваніцький.

Нагадуємо, щоб не стати жертвою падіння снігу з дахів чи крижаних бурульок, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання звертатись на Центральну міську диспетчерську службу Львівської міської ради за тел. 297- 59-11.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас