Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/03/13

Усі мобільні телефони токсичні

Опитавши 2226 осіб по всьому світу, експерти в галузі комп'ютерної безпеки компанії Sophos з'ясували, що люди носять із собою все більше мобільних пристроїв - в середньому, 2,9. У дослідженні брали участь жителі Австралії, Канади, Німеччини, США і Великої Британії. Найбільш "гаджетозалежними" виявилися німці - у них при собі в середньому по 3,1 мобільного пристрою, один з яких - ноутбук. На другому місці за цим показником американці (3). Далі йдуть канадці з британцями (2,7) і австралійці (2,6), причому найчастіше вони носять із собою смартфони. Рекорд за кількістю гаджетів встановив респондент, котрий прихопив з собою 12 мобільних пристроїв, повідомляє Dailycomm.

Найпопулярнішими девайсами виявилися смартфони - їх мали 85% опитаних, а найменш популярними - рідери (29%). Ноутбуки, планшети та MP3-плеєри були при собі у 68%, 48% і 40% респондентів. Хоча Microsoft поки що не домоглася істотних успіхів на ринку планшетів, в сегменті ноутбуків Windows і досі залишається найпоширенішою ОС - під її контролем майже половина (а точніше - 49%) ринку. Результат Mac OS більш ніж удвічі менший - 22%, а показник Linux нижчий увосьмеро.

Як і можна було очікувати, власники ноутбуків Mac найчастіше мали з собою і iPhone (62%). Рідше всього в їхньому арсеналі гаджетів виявлялися апарати на базі Windows (2%). Також наголошується, що 42% опитаних користувачів Windows-лептопів віддали перевагу Android-смартфонам, а 26% як комунікатор обрали iPhone. Більше половини шанувальників Linux (56%) заявили, що вважають за краще користуватися Android-смартфонами.

Опитування Sophos, як і дослідження інших компаній, показало, що ОС Android є найбільш поширеною платформою в сегменті "розумних мобільників" (40,9%). Далі в порядку зниження розташувалися Apple iOS (40,5%), BlackBerry (8,9%) і Windows Mobile (3,4%). Як фахівець у галузі безпеки, Sophos звертає увагу, що купуючи все більше мобільних пристроїв, люди частіше користуються ними і для роботи, через що особливо важливою стає надійний захист гаджетів від кібер-злочинців.

Нагадаємо, в жовтні 2012 року дослідники протестували на токсичність 1105 телефонів від компаній Apple, Hewlett-Packard, HTC Corporation, Huawei Technologies, LG Electronics, Motorola, Nokia Corporation, Palm, Research in Motion і Samsung Electronics. Аналізу піддалися апарати різних цінових категорій і ступеня популярності у масового споживача.

Методом рентгенівської флуоресценції всі складові пристроїв були перевірені на наявність у них 35 різних хімічних сполук і елементів. Потім дослідники оцінили рівень "забрудненості" пристроїв за п'ятибальною шкалою. Виявилося, що абсолютно всі моделі містять небезпечні речовини. Але найменшу їхню кількість виявлено в телефоні Motorola Citrus, якому наступають на п'яти iPhone 4S і LG Remarq.

Додамо, що згідно зі статистикою, оприлюдненою іноземними ЗМІ, за весь час існування ринку мобільних телефонів найпродаванішим є Nokia 1100, який було випущено ще в 2003 році.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас