Архів новин

На 15 березня у Львові синоптики прогнозують сильні снігопади. Сателітарне зображення переміщення хмар

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомляє, що за минулу ніч у Львові випало 3,9 мм опадів снігу. На сьогодні, 14 березня, у місті очікуються помірні опади. Натомість на всю завтрашню добу метеорологи прогнозують сильні опади у вигляді мокрого снігу з переходом в сніг. Налипання мокрого снігу на ЛЕП та зв’язку, подекуди ожеледь. Вітер північно-східний 17 – 22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини. На дорогах ожеледиця і снігові замети. А вже 16 березня слід очікувати поступового припинення опадів та зниження температури повітря, інформує прес-служба ЛМР.

У зв’язку з погіршенням метеоумов та з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, Львівська міська рада звертається із проханням до мешканців міста бути обережними на можливих слизьких тротуарах та вулицях. До власників транспортних засобів прохання бути уважними за кермом, обирати помірну швидкість руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання звертатись на гарячу лінію міста за тел. 297-59-11 або 15-80.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут