Архів новин

Кличко закликав Європу запровадити санкції проти української влади

Лідер партії УДАР Віталій Кличко виступає за невідкладне запровадження міжнародних санкцій проти українських чиновників, які гальмують процес євроінтеграції України. "Сьогодні своїми діями влада демонструє, що Європа їй не потрібна. Не потрібні демократія, гідні стандарти якості та безпеки життя, права людини", - вважає Кличко.

Він зазначив, що УДАР послідовно виступає за приєднання України до європейської спільноти і здійснення всіх необхідних для цього кроків, зокрема, за підписання Угоди про асоціацію з ЄС і створення зони вільної торгівлі.

"Сьогодні європейський шлях України перекритий чинною українською владою. І настає переломний момент у тому, в якому напрямі реально піде наша країна. Тож ті, хто, незважаючи на запевнення про європейські прагнення, намагаються затягнути Україну в інші союзи, повинні розуміти серйозність наслідків таких дій. І час ставити питання про введення міжнародних санкцій проти конкретних чиновників, з реальними прізвищами і посадами. Саме вони, а не Україна в цілому та її народ повинні бути об'єктом санкцій", - переконаний лідер УДАРу.

Нагадаємо, раніше в Державному департаменті США заявили, що є українці, яких не пустять до США.

Перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін у листі президентові США Бараку Обамі заявив, що 19 жовтня посол США в Україні Джон Теффт повідомив йому про анулювання його п'ятирічної візи до США без пояснення причин.


Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут