Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/03/13

Два львівські депутати прогуляли в 2012 році всі засідання

Згідно з даними реєстрації на початку пленарних сесійних засідань у 2012 році, депутати Ігор Дедишин і Володимир Пасічник, які входять до фракції Партії регіонів, «прогуляли» усі 18 засідань. Про це 11 березня під час прес-конференції повідомив директор медіа-проектів Львівського прес-клубу Роман Шостак.

За його словами, саме таку інформацію надали у відповідь на інформаційний запит у Львівській міській раді. Окрім того, депутати Андрій Мочарський (ПР) та Ігор Гладиш (позафракційний), згідно з цими даними, пропустили по 11 засідань з 18, а Роман Федишин (Аграрна партія) і Олексій Луців («Наша Україна») – по 10.

При цьому Роман Шостак наголосив, що ці дані стосуються лише реєстрації депутатів на початку сесії, і теоретично вказані обранці могли прийти на засідання пізніше.

Також представник Львівського прес-клубу повідомив, що серед депутатів лідером щодо подання депутатських запитів і звернень є Василь Горон – 140 звернень і запитів, Іван Лещишин – 71 і Ігор Ничай – 47 (усі – ВО «Свобода»).

Окрім того, Роман Шостак зазначив, що, згідно з відповіддю на інформаційний запит, Львівська міська рада не володіє інформацією про час і місце звітування депутатів перед виборцями у 2012 році та інформацією про кількість виступів кожного депутата на засіданнях міської ради, а також не веде обліку проектів ухвал міської ради, авторами яких виступають депутати.

Як інформував ZAXID.NET, протягом першої сесії парламенту 7-го скликання лідерами за кількістю прогулів є позафракційні депутати, які були присутні на 84% від усіх засідань.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас