Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/03/13

Опозиція знову готова блокувати Раду для її розпуску

Опозиційні фракції допускають блокування роботи Ради впродовж 30 днів для того, щоб у Президента з'явилися підстави для призначення позачергових виборів парламенту.

Про це на брифінгу сказав голова фракції "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

"З 5 березня почався відлік блокування роботи Ради. 19 березня, на яке призначено наступне пленарне засідання, буде вже половина строку. Влада повинна розуміти, що дострокові вибори стають реальністю, і опозиція готова до цього", - сказав він.

Голова фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Арсеній Яценюк зазначив, що в разі нерозв'язання Президентом Віктором Януковичем політичної кризи в країні опозиція готова ініціювати проведення не тільки позачергових виборів Ради, але й позачергових виборів Президента.

Зі слів Яценюка, опозиціонери будуть блокувати роботу парламенту в ті дні, коли, відповідно до календарного плану, повинні проходити пленарні засідання.

В інший же час опозиціонери не будуть перебувати в сесійному залі.

Як повідомляло агентство, раніше ПР заявляла, що готова до виборів і виступала за розпуск Президентом Віктором Януковичем Ради й проведення позачергових парламентських виборів повністю на мажоритарній основі в разі 30-денного блокування опозиційними фракціями роботи Ради.

Українські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас