Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/03/13

Львів представляє себе на Міжнародній туристичній виставці у Берліні

6 березня у столиці Німеччини відкрилася одна з найбільших у світі туристичних виставок – ITB. Львів представляють на виставці вже 5 рік поспіль. На стенді презентують найбільші туристичні бренди міста, інформує прес-служба ЛМР.

Відвідувачами виставки є професіонали галузі: представники туристичних операторів, готелів, транспортних компаній, журналісти та потенційні кінцеві покупці.
Для представлення гастрономічних традицій на стенді Львова вчора, 6 березня, пройшов «Вечір галицької кухні», під час якого усіх відвідувачів частували стравами від ресторану «Кумпель». Також з 6 до 9 березня на стенді Львова відбуватимуться кавові майстер-класи та дегустації від «Львівської копальні кави». Пройде презентація фестивалю «Леополіс Гран Прі».

8 березня відвідувачів стенду чекає музичний подарунок від джаз-тріо, що представлятимуть на виставці фестиваль «Альфа джаз фест».

9 березня відбудеться вікторина, учасники якої зможуть виграти подорож на двох до Львова, а також невеличкі сувеніри.

«Участь у виставці дозволяє протягом п’яти днів налагодити контакти з великою кількістю професіоналів галузі з різних країн світу, заявити про Львів як про туристичний напрямок та поширити інформацію про пропозиції місцевого туристичного бізнесу. Крім того, участь у виставці такого рівня є також іміджевим заходом і підтвердженням статусу «туристичного міста» в очах наших партнерів», - зазначає Надія Радіоненко, начальник управління туризму ЛМР.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас