Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/03/13

У Львові відбудеться благодійний мистецький он-лайн аукціон для порятунку дітей

У Львові відбудеться благодійний мистецький он-лайн аукціон «Добро у дії». Мета аукціону - збір коштів для апарату штучного дихання в дитячу реанімацію Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні (так званої Чорнобильської лікарні).

На підтримку благодійної акції «Дихай. Живи!» проводиться благодійний мистецький аукціон у мережі Facebook https://www.facebook.com/events/549217298444643/, де виставлені на продаж твори мистецького спрямування, пожертвувані благодійниками.

Організатори нагадують, що благодійний фонд «Крила Надії» разом з волонтерами збирають кошти для апарату штучного дихання у дитячу лікарню. Проведена в грудні 2012 року благодійна акція «Львівське ІТ – для онкохворих дітей на Миколая» зібрала 262 тисячі гривень. За 106 тисяч куплений лазер до цитофлуориметра (приладу, який діагностує лейкози), залишок склав 156 тисяч гривень. Щоб придбати сучасний апарат штучного дихання в дитячу реанімацію, бракує 114 тисяч гривень (повна вартість 270 750 грн).

Акцію підтримали художники: Петро Сметана, Остап Патик, Валентин Стопачинський, Олеся Магеровська, Ярослав Філевич, Жирик Олександр, Дудич Іван, Лобачук Дана, Лев Скоп, а також майстрині Наталя Угрин та інші, подарувавши свої твори для аукціону.

«На аукціон виставлені унікальні речі з колекцій митців, які вони великодушно жертвують на добру справу заради здоров’я дітей. Адже зараз у Чорнобильській дитячій лікарні лікується понад 180 дітей, з них близько 50 онкохворих (гематологія та онкохірургія) віком від 0 до 18 років. Лікування важке та дороге, ліки є не завжди, медичне обладнання часто застаріле або вийшло з ладу.

До благодійного аукціону може долучитися кожен, хто має вдома предмети мистецтва (картини, малюнки, кераміка, музичні платівки тощо, зроблені власними руками), які можна пожертвувати на добру справу. Зробіть свій внесок! Виставивши їх на аукціоні, ви зможете допомогти комусь із дітей, які зараз мусять лікуватися», - розповіла директор БФ «Крила надії» Наталія Ліпська.

Також можна долучитись до придбання життєво необхідного обладнання коштами: переказати гроші можна на рахунки Благодійного фонду «Крила Надії», у будь-який зручний спосіб. УВАГА! В призначенні кожного платежу треба зазначати «Благодійна пожертва на апарат штучного дихання». Реквізити можна знайти тут: http://krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас