Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/03/13

Опозиція оскаржить рішення ВАСУ щодо Власенка в Євросуді

Опозиція має намір оскаржити рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення депутатських повноважень народного депутата фракції "Батьківщина" Власенка в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ), заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк. "Мета цього рішення не просто позбавити Власенка мандата. Мета цього рішення - системне знищення опозиції. Очолює цей "наїзд" Адміністрація президента. Воно показує, що ні в яку Європу Янукович не збирається. Його туди не пустять", - заявив Яценюк після оголошення рішення судом.

"Сьогодні ввечері буде підготовлено позов до Європейського суду з прав людини, і коли ЄСПЛ буде розглядати це питання, у нас немає ніяких сумнівів, яке рішення він ухвалить", - сказав він в ВАСУ після судового засідання. Він також зазначив, що має зустрітися з Власенком, "і ми будемо з'ясовувати, яким чином далі проводити захист Юлії Тимошенко". "Зараз узгоджено одну чітку дію - подавати позов до Європейського суду з прав людини", - сказав лідер фракції "Батьківщина".

Також він повідомив, що прокуратура закрила тільки одне кримінальне провадження щодо Власенка за заявою його колишньої дружини, але існує ще низка інших справ.

"Те марення, що вони нібито закрили кримінальну справу, не відповідає дійсності. Одну кримінальну справу вони закрили, а інші кримінальні справи тривають", - сказав він у Вищому адміністративному суді України після судового засідання в середу. Яценюк також прогнозує, що влада найближчим часом може заарештувати Власенка.

"Це у них така традиція: арештовувати або на свята, або перед вихідними, або під час літніх канікул, як вони заарештували Юлію Тимошенко, ...заарештувати Власенка", - зазначив він.

Також Яценюк зазначив, що рішення ВАСУ пояснює, що Власенко вже не є нардепом, оскільки воно набуває чинності з моменту його оголошення і голосування в парламенті не вимагається.

"Вони вирішили обійти парламентський зал. Тут же вони придуманий єзуїтський механізм, яким вони вирішили обійти парламентську залу, і зараз такими п'ятьма дядьками ухвалюють рішення і позбавляють будь-якого депутата від опозиції мандата", - сказав Яценюк, відповідаючи на запитання про те, чи відповідає дійсності рішення, що з цього моменту Власенко не є нардепом, і чи не потрібне голосування за цим рішенням у парламенті.

У свою чергу лідер парламентської фракції "УДАР" Віталій Кличко висловив думку, що це рішення суду має критичні наслідки для системи парламентаризму в Україні загалом. "Є всі підстави для знищення парламентаризму в країні", - сказав він.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас