Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
06/03/13

У Львові відбудеться презентація унікального проекту «Українські дітки у світі читають «Кобзар»

У передліття 200-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Львові відбудеться унікальна подія. Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з громадськістю презентує проект «Українські дітки у світі читають «Кобзар», інформує прес-служба ЛМР.
7 березня о 14:00 в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» представлять унікальний проект. Українські діти з цілого світу декламують вірші Тараса Шевченка. Відеозаписи маленьких читців (до 7 років), змонтовані в єдиний фільм, запрошують глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Шевченкове слово.
«Шевченків «Кобзар» читає для дитини вся українська родина: мами і татусі, бабусі і дідусі. У всіх куточках нашої планети звучить у ці березневі дні Слово Шевченка, ми запросили його в кожну українську родину. Дитинка з вуст найрідніших для себе людей чує слово нашого Тараса, вслухається, вдумується, вивчає», - зазначають ініціатори проекту.
Акція охопила 22 країни світу: Україну і Бразилію, Німеччину і Швецію, Іспанію і Португалію, Туреччину, Канаду, Грузію, Словенію, Великобританію, Францію, Латвію, Естонію, Норвегію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Росію, Туреччину, США – кожен куточок світу, де живуть українці.
Під час презентації учасників в on-line режимі вітатиме Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Володимир Хандогій.
Спеціальним гостем буде Наталія Кличко, громадський діяч і меценат, яка прибуде на подію разом із дітьми з особливими потребами з Києва, які також читатимуть вірші Шевченка.
На гостей події очікує музичний подарунок від етногурту «Cherry Band».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас