Архів новин

Віктор Шемчук обговорив співпрацю у туристичній галузі з послом Туреччини в Україні Мехметом Самсаром

Сьогодні, 5 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні Мехметом Самсаром, інформує прес-служба ЛОДА.
Під час зустрічі сторони обговорили питання туристичного співробітництва між Львівщиною та Туреччиною, сприяння розвитку турецького бізнесу та залучення інвестицій в економіку області. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол розповів про намір започаткувати співпрацю між Львівською областю та окремим регіоном Туреччини. «Ми впевнені у великому потенціалі Західної України і також у тому, що в Туреччині є регіони, які подібні до Львівської області. Для прикладу, регіон Бурса дуже схожий на Львівщину, адже там добре розвинутий туризм».
Мехмет Самсар також поінформував, що у Львові заплановано відкриття Почесного Консульства Туреччини та висловив сподівання щодо підтримки у цьому питанні.
Голова Львівської ОДА наголосив: «Ми обов’язково сприятимемо у питанні угоди про співпрацю між Львівщиною і одним із регіонів Туреччини, а також допоможемо із відкриттям Почесного Консульства у Львові. Адже кількість турецьких туристів до України щороку постійно збільшується і це також позитивний сигнал».
Окрім цього, Мехмет Самсар також поінформував, що після відміни візового режиму кількість туристів з України до Туреччини збільшилась на 10%. «Ми вважаємо, що той факт, що авіакомпанія «Турецькі авіалінії» вже активно працює на Львівщині є дуже великим плюсом. Сподіваємось, що використовуючи ці можливості, ми можемо активно збільшити кількість туристів до Львівської області», – додав посол.
Віктор Шемчук також зазначив: «Ми готові надавати максимум сприяння у цьому питанні, оскільки один із найсучасніших аеропортів, який побудований у Львові, має значні можливості із обслуговування пасажирських та вантажних перевезень. Ми переконані, що багато турецьких підприємців використовуватимуть це для створення свого бізнесу».
Голова Львівської ОДА запросив представників турецького бізнесу до участі в Міжнародному економічному форумі, який щороку проходить у Львові, а також Туристичному бізнес-форумі, що відбудеться восени.
На завершення зустрічі очільник Львівщини висловив сподівання, що у найближчому майбутньому вдасться досягти того, що кількість туристів з України та Туреччини зрівняється. Натомість Надзвичайний і Повноважний Посол зазначив, що це точно не останній візит і висловив впевненість в подальшій активній співпраці.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут