Архів новин

У суді Львова розпочався розгляд справи «доктора Пі»

5 березня у Сихівському районному суді Львова розпочався розгляд справи Андрія Слюсарчука відомого як "доктор Пі".

Слюсарчука привезли до суду в автозаку десь за годину до початку засідання. Він відмовлявся виходити з нього, кричав "Я не вийду!". Правоохоронці його заспокоювали, кажучи, щоб він не боявся, бо нікого немає. Загалом біля суду були близько 20 міліціонерів та бійців "Грифону", пише ТСН.

З перших хвилин засідання «доктор Пі» почав вимагати зробити процес закритим – заборонити фото та відеозйомку, а також закрити доступ для преси. Він пояснив це тим, що буде змушений розривати лікарську таємницю. А також говоритиме про якісь факти, що стосуються Росії, стосовно яких він давав розписку про нерозголошення.

Проте суддя спочатку відкрив засідання, потім ухвалив рішення заборонити фото та відеозйомку. Однак пресі дозволив залишитися.

Прокурор у свою чергу зазначив, що рішення про відкритість чи закритість засідання мають ухвалюватися по кожному окремо. Сам Слюсарчук на суд приїхав неголений, нестрижений, він має стурбований вигляд.

5 березня суд має ухвалити рішення про обрання міри запобіжного заходу – 11 березня спливає термін його арешту.

Також можливо почнеться розгляд справи по суті. На засіданні також присутній разом із адвокатом один з потерпілих – чоловік зі Славутича Хмельницької області. Його батьку «доктор Пі» робив операцію на мозку, після чого той впав у кому і помер.

Нагадаємо, Андрія Слюсарчука підозрюють у незаконній лікарській діяльності, яка спричинила тяжкі тілесні ушкодження та смерть. Також Слюсарчук проходить у кримінальній справі, порушеній за ст. 358 Кримінального кодексу (підробка документів, печаток і штампів без використання підроблених документів), а також за ст.190 (шахрайство).

Адвокат Андрія Слюсарчука вимагала зміни запобіжного заходу її клієнту через те, що в нього може бути пухлина мозку. Однак суд залишив його під вартою.

Діяв він у кількох областях – Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Київській.

На Львівщині мешкає найбільше свідків, тож справу на розгляд скерували саме туди.

Нагадаємо, Андрія Слюсарчука, наприкінці квітня 2012 року перевезли з Львівського СІЗО автозаком до столичного СІЗО, для того, щоб він взяв участь у проведенні слідчих дій.

ТСН

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут