Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/03/13

"Свободівців" допитали через облитий фарбою пам’ятник Леніну

У Єнакієвому у суботу вранці невідомі розмалювали пам'ятник Володимиру Леніну і у зв’язку з цим членів ВО "Свобода" викликали на допит.

Про це повідомив голова Донецької обласної "Свободи" Ігор Славгородський на свої сторінці у Facebook у суботу, 2 березня, інформує Українська правда.

"Сьогодні вранці (десь о 6:45) хтось обмалював червоною та білою краскою головний пам'ятник Леніну на центральній площі Єнакієвого. На 16:00 наших єнакіївських партійців викликають до міліції в якості свідків", - написав він.

Прес-служба "Свободи" також повідомляє, що 2 березня голову Єнакіївської міської організації ВО "Свобода" Дмитра Глазунова та членів організації Євгена Дубровіна і Тетяну Горбачову кілька годин допитували у міліції як свідків у справі щодо облиття фарбою пам'ятника Лєніну у Єнакієвому.

"Алібі свободівців не зупинило міліцію від виснажливих допитів. Хоча міліціянтів більше за Лєніна цікавила діяльність активістів та їхні телефонні книги з мобільних", заявляє ВО.

"Принагідно міліціянти склали протокол на свободівців у справі підняття червоно-чорного прапора біля міської ради 23 лютого", - додає прес-служба.
За даними прес-служби, у справі підняття прапора свободівців викликають до міліції і в понеділок, 4 березня.

"Допити в обох справах – очевидне безглуздя. Можливо, міліція хоче приписати нам несанкціонований мітинг, звинувативши в тому, що ми не подали заявки на проведення політичної акції, коли піднімали червоно-чорний прапор", - заявив Глазунов.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас