Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
01/03/13

Особливості будівництва та реконструкції житлових будинків на Околичній

У середу, 27 лютого, під керівництвом начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимира Лавріна відбулась виїзна нарада з проблемних питань будівництва багатоквартирного житлового будинку та реконструкцією існуючого двоповерхового житлового будинку на вул.Околичній,10 у м. Львові.
Учасники наради розглянули звернення міського голови міста Львова на адресу голови Львівської облдержадміністрації з приводу відсутності реагування Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо зупинення будівництва на вул. Околичній,10.
Зокрема, у згаданому зверненні йдеться про те, що у процесі розроблення проектної документації та при здійсненні будівельних робіт проектант ТзОВ «Левадія-Проект» та забудовник Зубик П.Р. порушили чинне законодавство та будівельні норми, про що Львівська міська рада підготувала звернення до інспекції ДАБК у Львівській області.
Згідно з цим на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, яке відбулось 14 листопада 2012 року, також було прийнято рішення № 790, яким скасовано наказ департаменту містобудування від 6 вересня 2012 року №141 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво гр. Зубиком П.Р. багатоквартирного житлового будинку з підземними автостоянками та реконструкцією існуючого двоповерхового житлового будинку на вул. Околичній,10».
Щодо порушених питань було заслухано інформацію начальника інспекції ДАБК у Львівській області, директора департаменту містобудування Львівської міської ради, директора філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, директора ТзОВ «Левадія-Проект», заступника директора ТзОВ «Грифон-Буд» (підрядника) та представників ініціативної групи мешканців даного мікрорайону.
За результатами обговорення головний архітектор області Володимир Лаврін доручив причетним до вирішення даної ситуації розглянути, в межах своєї компетенції, проблемні питання щодо розміщення об’єкта і виконання будівельних робіт на ньому. Він також дав вказівку у найкоротший термін подати відповідні висновки до обласної державної адміністрації.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас