Архів новин

650 підприємств-боржників Львівщини погасили заборгованість до ПФ України на суму 27,0 млн грн

26 лютого Міністр соціальної політики України Наталія Королевська провела селекторну нараду з питання організації роботи щодо погашення заборгованості із сплати єдиного та страхових внесків до Пенсійного фонду України.
Від Львівської області участь у нараді взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, який поінформував про стан і вжиті заходи щодо погашення заборгованості із сплати єдиного та страхових внесків до Пенсійного фонду України в області.
За його словами, упродовж 2012 року проведено 3 Колегії облдержадміністрації, 16 засідань обласної Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та 600 засідань районних комісій, на яких заслухано 3752 керівників підприємств-боржників щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду.
«За результатами заходів, проведених облдержадміністрацією, 650 підприємств-боржників погасили заборгованість до Пенсійного фонду України на загальну суму 27,0 млн грн. Враховуючи важливість вирішення питання наповнення бюджету Фонду, в облдержадміністрації буде проведено розширену нараду з метою зменшення заборгованості підприємств-боржників», – відзначив Б. Матолич.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут