Архів новин

28 лютого сесія Львівської міськради вибиратиме ділянку під Євробаскет-2015

Як розповів сьогодні міський голова Львова, фахівці аналізують запропоновані містом ділянки для будівництва критої спортивної арени до «Євробаскету-2015». Відповідну ухвалу можуть розглянути на найближчому пленарному засіданні, яке заплановане на 28 лютого, інформує прес-служба ЛМР.
«Сьогодні фахівці аналізують всі технічні умови – і по ділянці біля стадіону «Україна», і по вул Ряшівській-проектованій. Ми очікуємо за 2-3 дні кінцеву інформацію. Бо багато документів вже передали – технічні умови, мережі, доступність. Ми готові до будь-якого варіанту. Головне, щоб усе почалось вчасно, бо у квітні треба розпочинати будівельні роботи.
Це великий позитив для міста, бо це буде комплекс, де можна буде займатись ігровими видами спорту – баскетбол, волейбол, гандбол, міні-футбол, буде частина для хокею. Також концерти. Це буде велика інвестиція, адже кошти вкладає приватний інвестор. Це вигідно для міста – для привабливості, це нові робочі місця.
Рішення мають прийняти, чітко виконуючи вимоги ФІБА. Якщо фахівці зупиняться на вул Липова Алея,5, то ми цю ухвалу просто доповнимо, бо мова йтиме про цілий комплекс. Якщо виберуть іншу ділянку, то будемо вносити зміни і ухвалу приймати в новій редакції. Надіюсь, що на сесію міської ради 28 лютого ми підготуємо окрему ухвалу, яка фіналізує питання землі», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут