Архів новин

"Фокус" проти Януковича вилучили з продажу та інтернету

Останній номер журналу Фокус від 21.02.2013 № 8 був знятий з продажу зі всіх точок розповсюдження у всій Україні. Про це у своєму Facebook пише журналіст Мустафа Найем, повідомляє "Українська правда". "Інформація про цей випуск також зникла і з сайту журналу (http://focus.ua/magazine/). Остання інформація стосується 7 номера від 14.02.2013", - зазначає журналіст.

Він також зазначає, що за словами колег, інформація з сайту зникла за особистою вказівкою редактора Яни Мойсеєнкової. Центральними матеріалами випуску були чотири статті, присвячені 3-ій річниці президентства Віктора Януковича. Переважно це була інфографіка про витрати апарату глави держави.

У той же час, в кеші є номер Фокуса від 21 лютого. Але якщо натиснути на посилання на сам номер, викидає на сторінку "Помилка 404".

У розділі "Політика" пропонувалися статті з такими заголовками:

- "Користі заради: як депутат може стати мільйонером",

- "Три з п'яти: головні досягнення Віктора Януковича за час президентства",

- "Президентський профіль: три роки правління Віктора Януковича у фактах і цифрах"

- "Дорогий президент: на що можна було б витратити гроші, які витрачаються на утримання Віктора Януковича".

Як повідомлялося, 22 лютого президент з нагоди третьої річниці інавгурації спілкувався у прямому ефірі з громадянами України в рамках телепроекту "Діалог з країною". Трансляцію вели канали: "Перший Національний", "1+1", ICTV, "Україна" та "Інтер". Організацією та підготовкою дійства займалася Адміністрація президента.

Нагадаємо, 25 лютого 2010 року Віктор Янукович вступив на посаду президента України.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут