Архів новин

Шістнадцята спроба співпраці ЄС-Україна

У понеділок, 25 лютого, Президент України Віктор Янукович на чолі української делегації здійснить візит до м. Брюсселя (Королівство Бельгія) для участі у XVI саміті Україна - Європейський Союз. Сторону ЄС на саміті представлятимуть Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей та Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу.

Регулярні саміти Україна - ЄС є ключовим елементом двостороннього діалогу, який дозволяє сторонам на найвищому політичному рівні підсумовувати поточні результати співпраці, визначати пріоритети партнерства та узгоджувати подальші спільні кроки.

Головною темою для обговорення під час нинішнього саміту стане перспектива укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і кроки, які сторони планують здійснити з метою її підписання на Вільнюському саміті ініціативи «Східне партнерство» наприкінці листопада цього року.

Особливу увагу під час зустрічі буде присвячено перспективам запровадження безвізового режиму поїздок громадян нашої держави до Європейського Союзу та прогресу України у виконанні відповідного Плану дій.

У рамках заходу сторони також обговорять шляхи активізації секторального співробітництва, насамперед у сфері енергетики.

На порядку денному зустрічі на найвищому рівні стоятиме низка питань міжнародного та регіонального співробітництва. З огляду на поточне головування нашої держави в ОБСЄ планується обговорення можливих параметрів взаємодії з ЄС в контексті підтримки реалізації пріоритетів українського головування.

Таке повідомлення подане на офіційному сайті Президента України.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут