Архів новин

ЗМІ написали про затримання Кучми в "Жулянах", ГПУ спростувала

За повідомленням маловідомого російського сайту crimelist.ru, екс-президента Леоніду Кучму затримали в четвер в київському аеропорту "Жуляни", коли його приватний літак намагався вилетіти без дозволу адміністрації аеропорту. Державне інформагентство "Укрінформ" із посиланням на джерела в правоохоронних органах підтвердило цю інформацію.

"Такий факт був", - повідомило одне із джерел. У Генпрокуратурі заявили, що у них немає інформації про затримання Кучми. "Ми не маємо такої інформації", - заявив начальник відділу зв'язків зі ЗМІ ГПУ Юрій Бойченко.

Нічого не знають про затримання екс-президента і прес-секретар генерального прокурора Маргарита Велькова, і начальник прес-служби Державної прикордонної служби Олег Слободян. У прес-службі самого Кучми назвали повідомлення чутками.

"Там дуже багато чуток. Я повинен коментувати всі чутки? Я знаю, наприклад, що Обама попросив політичного притулку у Гватемалі. Ви не хочете прокоментувати це мені? На сайтах пишуть, що Обама залишив США і попросив політичного притулку в Гватемалі або в Буркіна-Фасо, десь там говорять", - сказав прес-секретар екс-президента Вадим Долганов.

Крім того, в прес-службі аеропорту "Жуляни" також не змогли нічого повідомити про можливе затримання екс-президента.

"Я бачила інформацію про нібито затримання Кучми. Але її поширив якийсь невідомий російський сайт... На жаль чи на щастя, але аеропорт не має цієї інформації", - сказала прес-секретар аеропорту Галина Богданенко.

Нагадаємо, днями ГПУ заявила, що має достатню кількість доказів про причетність Кучми до замовлення вбивства Георгія Гонгадзе.

Українські новини

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут