Архів новин

Опозиція і далі блокує ВР і збирає підписи

Представники опозиційних фракцій на чолі зі своїми лідерами Арсенієм Яценюком, Олегом Тягнибоком і Віталієм Кличком продовжують блокувати роботу парламенту.

Станом на 10 ранку опозиціонери блокують трибуну й президію парламенту.

У сесійну залу прийшов спікер-"регіонал" Володимир Рибак і розмовляє з представниками фракції Партії регіонів.

Між тим, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", представники опозиції з 10:00 будуть домовлятися про подальші дії у Верховній Раді.

"Ми не бачимо конструктивних дій із боку більшості, тому ми заблокували трибуну. Так і будемо блокувати", - сказав журналістам заступник голови фракції "УДАР" Віталій Ковальчук.

За його словами, нарада пройде в залі засідань парламенту.

Ковальчук також зазначив, що депутати опозиційних фракцій вранці ставлять підписи під проектом заяви Верховної Ради "Про реалізацію евроінтеграційних устремлінь України й укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом".

За його словами, якщо представники більшості захочуть приєднатися до цієї заяви, вони теж можуть поставити під нею свої підписи.

Ковальчук також зазначив, що не володіє інформацією, коли продовжаться переговори за участю керівників фракцій і голови Верховної Ради щодо питання розблокування парламенту й уведення в ньому персонального голосування.

Як повідомлялося, парламентський комітет із питань євроінтеграції більшістю голосів у середу ухвалив проект заяви Верховної Ради "Про реалізацію евроінтеграційних устремлінь України й укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом".

У ній говориться, що парламент "у рамках своїх повноважень забезпечить виконання рекомендацій, що стосуються підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, викладених у резолюціях Європейського парламенту й у висновках Ради ЄС, схвалених 10 грудня 2012 року на засіданні міністрів закордонних справ держав-членів ЄС".

Передбачалося, що якщо в четвер Верховна Рада відкриє роботу, даний проект заяви буде внесений до порядку денного сесії й розглянутий цього ж дня.

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут