Архів новин

Катастофічно бракує пунктів перетину українсько-польського кордону - Польське радіо

Триває підготовка до Європейських днів добросусідства-2013. Традиційно в цей час на Люблинщині для місцевого руху відкривають тимчасовий кордонний перехід з Україною. Представники місцевих органів влади в прикордонних повітах наголошують, що пунктів перетину кордону абсолютно не вистачає. Є плани щодо будови мостів на річці Буг, проте в цій справі нічого не відбувається – наголошує староста Влодавського повіту Вєслав Голячук.

- Якщо би це залежало від органів місцевого самоврядування, ми вже завтра розпочали будову моста і співпрацювали в ширшому масштабі. На жаль, від нас це не залежить, і ми намагаємося натискати на владу воєводства, і на центральну владу, щоб ці мости побудувати якомога швидше. На заході країни, кожні 6 кілометрів були пункти перетину кордону. Я представляю повіт, де майже 85 кілометрів немає ніякого пункту. Величезний ринок збуту, грандіозний потенціал – на жаль залишаються невикористані - заявив Голячук.

Поки є план, аби тимчасовий пункт перетину кордону був відкритий упродовж двох тижнів. Дотепер, під час Європейських днів добросусідства рух на кордоні був можливим лише в час заходу.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут