Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/02/13

FIFA в носі бачило "чемпіонат СНД"

Президент FIFA Йозеф Блаттер заявив, що організація як і раніше не має наміру схвалювати створення Об'єднаного чемпіонату.
"Створення чемпіонату СНД суперечить принципам FIFA, тому FIFA ніколи не підтримає таку ідею. Клуби повинні організовувати клубні змагання, але в рамках національних чемпіонатів. Важливо підтримати національні ліги.

Ми ніколи не переглянемо межі національних чемпіонатів. В Європі тільки Союз європейських футбольних асоціацій володіє правом, відповідно до свого статуту, організовувати транскордонні клубні змагання, такі, як Ліга чемпіонів.

Те ж саме стосується й інших конфедерацій, таких, як розіграш Кубка Лібертадорес, який організовується Південноамериканською конфедерацією футболу. FIFA ніколи не дасть дозволу такому проекту", - наводить слова Блаттера ІТАР-ТАРС.

Нагадаємо, що в понеділок, 18 лютого, в московському офісі Газпрому відбулася перша зустріч керівників клубів на тему організації чемпіонату СНД. Голова оргкомітету Валерій Газзаєв представив формат і бюджет змагання.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін заявив, що клуб завжди підтримував ідею об'єднаного чемпіонату, але спочатку українській стороні треба виробити спільну позицію.

Президент київського Динамо Ігор Суркіс здивувався названій сумі бюджету, але назвав позицію клубу незмінною.

Віце-президент ФФУ Анатолій Попов зазначив, що спочатку треба все узгодити з міжнародними футбольними організаціями, а потім вже об'єднуватися.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас