Архів новин

У бій за визволення Києва опозицію поведе Кличко

Фракція "Батьківщина" ухвалила рішення про висунення Віталія Кличка єдиним кандидатом від опозиції на посаду міського голови Києва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп від "Батьківщини" Леонід Ємець, інформує Українська правда.

"Щойно на фракції прийняли рішення беззастережно підтримати Віталія Кличко на мера Києва. Ніяких додаткових умов, ні щодо президентської кампанії, ні інших. Київ потрібно звільнити", – написав він. А от сам Кличко трохи пізніше заявив, що представники партії "Батьківщина" не обговорювали з ним питання про кандидатуру на посаду мера Києва.

"На цю тему ми ще не розмовляли й ці питання не обговорювали. Не обговорюючи з нами, нас же й оженили", - сказав Кличко.

За словами Кличка, з ним не обговорювалося питання його намірів балотуватися на посаду мера Києва. "У першу чергу, ми повинні з'ясувати й дати відповідь на ключове питання: коли будуть проходити вибори мера. По-друге, за якими правилами це буде. По-третє, повинен бути єдиний кандидат, який переможе представника влади", - підкреслив він.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут