Архів новин

Сенсорна кнопка залежить від депутатської клепки

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко заявив, що "сенсорна кнопка" - неефективна для персонального голосування депутатів, тому потрібен новий спосіб голосування. "Електронна система Рада-3 та сенсорна кнопка також показали, що не дають на 100% можливість голосувати персонально", - сказав Кличко на прес-конференції сьогодні, 18 лютого, в Києві. "На жаль, ті тести, які провели, не дають можливості бути впевненим у тому, що 100% голосування депутатів буде персональним", - додав він.

За словами Кличка, на сьогоднішній день розглядаються інші способи голосування. "Таких способів у всьому світі багато, але найважливіше - персональне голосування", - сказав він.

Кличко зазначив, що його фракція готова розглядати такі варіанти голосування, як підняття рук, народні депутати можуть підніматися зі своїх місць, або німецький варіант - коли депутати виходять з сесійної зали в різні боки, висловлюючи так свою підтримку або незгоду з рішенням.

За словами Кличка, також розглядається варіант, запропонований фракцією Партії регіонів, блокувати картки народних депутатів, відсутніх на пленарних засіданнях, не даючи можливості використовувати їх під час голосування.

"Засідання за участю всіх представників фракцій продовжиться, і ми впевнені, що зможемо, врешті-решт, вирішити питання персонального голосування кожного депутата", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше голова ВР Володимир Рибак заявив, що система голосування для депутатів Рада-3 не повинна бути введена і на це не буде його згоди.

Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут