Архів новин

"Батьківщина" ініціює перевибори до Верховної Ради

Фракція "Батьківщина" ініціює дострокові парламентські й президентські вибори, заявляє лідер фракції Арсеній Яценюк.

"Ми готові до дострокових виборів до Верховної Ради й виборів президента", - сказав він на брифінгу в понеділок.

У свою чергу, його перший заступник Сергій Соболєв підкреслив: "Наша політична сила ініціює процес нових виборів".

Соболєв зазначив, що бесіда фракції "Батьківщина" з керівником парламенту 18 лютого, "на жаль, закінчилася нічим".

"Саме тому офіційно було заявлено, що наша політична сила ініціює процес нових позачергових парламентських виборів. Це, фактично, єдиний спосіб вийти із цієї кризи", - додав він.

Депутат повідомив, що з понеділка починається створення робочої групи, у яку запрошуються представники усіх фракцій для створення нового виборчого закону.

"Ми сьогодні чітко заявили голові парламенту: фракція "Батьківщина" готова до дострокових парламентських і президентських виборів, ми створюємо робочу групу з підготовки нового закону про вибори, за яким депутати будуть обиратися винятково за відкритими списками, і який не дасть можливості партії влади фальсифікувати вибори так, як вони їх фальсифікують", - наголосив Яценюк.

"Ми звернулися до голови парламенту, щоб він передав суть нашої розмови президенту України Віктору Януковичу", - сказав він.

5 лютого почався відлік 30-денного терміну бездіяльності Верховної Ради, після закінчення якого президент може прийняти рішення аж до розпуску нинішнього складу парламенту.

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут