Архів новин

Павлюк виконуватиме обов'язки Садового, - політолог

У Львівській міській раді готують грунт для відставки міського голови Львова Андрія Садового. Його долю визначить тимчасова парламентська слідча комісія. Про це сьогодні, 14 лютого, в коментарі Гал-інфо заявив політолог Геннадій Шипунов.

Він зазначив, що відправити у відставку міського голову за результати розслідування парламентської комісії є найбільш дієвим механізмом.

На запитання, хто може замінити його на посаді, політолог зауважив: «Я не думаю, що це буде якась політична фігура. Швидше за все, це буде технічна фігура, як це колись було після відставки Буняка, коли виконував обов’язки міського голови Зеновій Сірик», - зазначив політолог.

Він також додав, що після відставки на певний час секретар ради виконуватиме обов’язки міського голови. Геннадій Шипунов висловив припущення, що політичні сили зуміють порозумітися і запропонують узгоджену кандидатуру.

«За новою структурою, яку ініціювали депутати, секретар ради Василь Павлюк буде першим заступником. Можна вважати це своєрідною підготовкою грунту для можливої відставки - за результатами діяльності тимчасової парламентської слідчої комісії», - додав політолог.

Галінфо

Іван[13.02.17 13:47]
Давно пора за транспортний безлад у Львові!!!

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут