Архів новин

«Львівводоканал» каже, що торік відновив 292 гідранти

Загалом на вулицях міста Львова розташовано 2734 пожежних гідранти, які забезпечуються водою з вуличних водопровідних мереж, інформує прес-служба ЛМР. Технічний стан гідрантів завжди був болючим питанням і для фахівців Водоканалу, і для служб МНС, адже від їх справності залежить час ліквідації пожеж, життя і здоров’я населення.
Щороку водоканалівці спільно із пожежниками проводять обстеження усіх вуличних гідрантів. За підсумками обстеження складають план заходів щодо встановлення нових і ремонту пошкоджених гідрантів.
«У центральній частині міста маємо на обслуговуванні гідранти, встановлені ще за часів Австро-Угорщини. Часто «колекціонери металів» викрадають кришки гідрантів еліпсного типу. Ми їх відновлюємо, ремонтуємо пошкоджені, засмічені, із заниженими стояками і зірваними штоками гідранти.
Торік нам вдалося повністю виконати план заходів та відновити втричі більше гідрантів, ніж у попередні роки. Так, у 2011 році наші фахівці відремонтували – 65 штук, а у 2012 р. – 292 гідранти», - розповів головний інженер Валентин Вольський.
Вартість нового гідранта обходиться Водоканалу у 1700 грн. Усього ж цьогоріч комунальники планують міняти близько 18 гідрантів щомісяця.
Довідка
Відповідно до нормативних документів, пожежні гідранти повинні розміщуватися на магістралі через кожні 150 метрів.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут