Архів новин

Транспорт, Євробаскет, алкомафія. Міський голова Львова виступив з відеозверненням. Відео

Міський голова Львова Андрій Садовий виступив з відеозверненням, в якому роз’яснив свою позицію щодо кількох актуальних питань. Зокрема, Андрій Садовий назвав «шантажем міста» заяву перевізників про наміри припиняти роботу після 20:30 год з 18 лютого з вимогою підняття тарифів на проїзд, інформує прес-служба ЛМр.

«Я ставлю питання інакше – покажіть спочатку покращення якості, елементарно поприбирайте в своїх автобусах, навчіть своїх водіїв не хамити і їздити за графіком. Зробіть так, аби люди були задоволені вашою роботою. Лише тоді можна буде обговорювати питання тарифів в принципі. До цього часу – жодних підвищень тарифів», - заявив мер Львова Андрій Садовий.

В своєму зверненні міський голова також підтвердив, що пропонуватиме ділянку на вулиці Ряшівській (проектованій) поблизу аеропорту для будівництва критої спортивної арени. Нагадаємо, арену, на якій мають пройти матчі «Євробаскету-2015», зголосився будувати приватний інвестор.

Андрій Садовий також підтримав ініціаторів нічних рейдів львівськими магазинами, які виявляють факти продажу алкоголю дітям. Подібні рейди з минулого тижня щоночі здійснюють вболівальники «Карпат» з організації «Завжди вірні» та активісти «Самопомочі».

Міський голова заявив, що має намір щотижня виступати з подібними відеозверненнями.


Щоденний Львів

той мер[13.02.15 14:22]
не може управляти без скандалів...

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут