Архів новин

Львів виплатить афганцям соцдопомогу

Цьогоріч за рахунок коштів міського бюджету Львова до дня виводу радянських військ з Афганістану управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову грошову допомогу особам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є інвалідами І гр., та членам сімей загиблих — мешканцям Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Сума виплати - по 200 грн, інформує прес-служба ЛМР.

Загалом виплату з бюджету міста отримають 67 осіб, на загальну суму 13,4 тис. грн. (з них інваліди війни І гр. – 7 чол.; члени сімей загиблих 59 осіб). До слова, минулого 2011 року, управління соціального захисту виплатило одноразову грошову виплату 64 львів’янам, з числа постраждалих від бойових дій в Афганістані на загальну суму 12,8 тис. грн. (теж по 200 грн.).

"Водночас використовуючи частково бюджетні кошти та залучаючи спонсорів, цього року нашу програму заходів спільно з громадською організацією допрацьовуємо так, щоб мати змогу завтра-післязавтра вручити подарунки 44 особам з родин загиблих воїнів -афганців. Це 3 мами та батько афганців, що загинули, і 40 дружин тих, хто загинув в Афганістані та тих, хто помер вже після повернення.

Окрім того, хочу наголосити, що «афганці», як й інші львів’яни, з урахуванням їх соціальної потреби, можуть претендувати й на інші міські соціальні виплати, наприклад, на одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, одноразову матеріальну допомогу на виконання депутатських повноважень, муніципальну субсидію, а також інші виплати й з державного бюджету, але за умови настання тих соціальних умов, які передбачені нормативними документами, що регулюють їх надання",- зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Федорович.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут