Архів новин

Михайло Костюк поїхав до Києва радитися про Євробаскет-2015

Сьогодні, 15 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк з робочою поїздкою перебуває у Києві, інформує прес-служба ЛОДА.
В рамках поїздки заплановано зустріч керівника області з віце-прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом, на якій будуть обговорені проблемні питання щодо підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з баскетболу «Євробаскет-2015» у місті Львові.
Нагадаємо, 14 лютого, за дорученням голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, відбулася робоча нарада щодо визначення місця будівництва спортивного комплексу для проведення «Євробаскету-2015».
Під час наради директор департаменту містобудування та архітектури Львівської міської ради Андрій Павлів офіційно передав директору ТзОВ «БК «Політехніка –Галичина» Кирилу Погостінському пакет документів для вибору місця розташування багатофункціональної спортивної арени для проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.
На розгляд інвестора передані містобудівні обґрунтування на дві земельні ділянки: одна – між стадіоном «Арена Львів» та кільцевою дорогою, інша – в межах вул. Кульпарківська 226 – Ряшівська Проектована.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут