Архів новин

Прокуратура Львова вимагає скасувати незаконне рішення виконкому ЛМР про забудову парку «Снопківський»

Прокуратура Львова завершила перевірку законності рішення виконкому ЛМР від 25 січня цього року, яким надано дозвіл на розроблення детального плану та забудови території у межах вулиць Зеленої, Липової Алеї, В.Стуса та Кубанської, інформує прес-служба прокуратури Львова.
Зокрема, з’ясовано, що схема розміщення детального плану території повністю охоплює межі об'єкта природно-заповідного фонду, а саме - парк «Снопківський». Водночас, згідно з чинним законодавством, планування та подальша забудова таких земель не допускається.
Крім цього, рішенням міськвиконкому також протиправно визначено відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території ТзОВ «Клуб професійного футболу Карпати», яке не є власником чи орендарем згаданої земельної ділянки.
Відтак, 13 лютого прокуратура Львова внесла подання на розгляд виконавчого комітету ЛМР з вимогою скасувати зазначене рішення, а також провести службову перевірку та притягнути до відповідальності винних посадових осіб.
Водночас, в органи Державної сільськогосподарської інспекції скеровано вимогу провести перевірку законності ухвали ЛМР від 7 лютого 2013 року про погодження ЛКП «Спортресурс» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5.Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут