Архів новин

У Львові порушують права потерпілих від нещасних випадків на підприємствах

Прокуратура Львова виявила порушення законодавства у діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Львові, інформує прес-служба прокуратури Львова.

Головна функція цього Фонду - відновлення здоров'я та працездатності потерпілих після виробничого травматизму, відшкодування їм збитків та надання соціальних послуг.
Проте, всупереч вимогам закону, посадові особи Фонду несвоєчасно та не у повному обсязі призначаються страхові виплати громадянам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві. Виявлено й факти, коли травмовані, у тому числі інваліди, не забезпечувались засобами реабілітації та медикаментами.
Водночас, працівники Фонду, які також уповноважені перевіряти безпеку та умови праці на підприємствах, допускають порушення вимог законодавства про підприємницьку діяльність.
Так, планова перевірка з цих питань повинна тривати не більше, ніж три дні. Проте цю вимогу Фонд ігнорує, як наслідок – такі перевірки проводилися понад місяць, зокрема, у ТзОВ «Львівський завод біофізичних приладів», ПАТ «Авікос», ПрАТ «Львівм’ясомолпроект», ТзОВ «Львівська Фірма «Взуття», ЛДС КБ «Топаз».
На усунення цих порушень прокуратура Львова внесла подання начальнику управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Львівській області з вимогою провести службове розслідування та притягнути винних осіб до відповідальності.Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут