Архів новин

У Львові презентуватимуть «TRAVEL TIME POLAND»

15 лютого в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща у Львові Польсько-українська туристична палата проведе зустріч із туристичним активом Львівської області. Як зазначають у департаменті міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, основною метою заходу є налагодження нових ділових контактів, обмін досвідом і новинами туристичної індустрії, а також розширення ринку надання туристичних послуг.

Зокрема, програма зустрічі передбачає ознайомлення з діяльністю Польсько-української туристичної палати, що постала як нова платформа співпраці в галузі туризму на основі досвіду «ЄВРО 2012», а також додатковими можливостями польсько-української співпраці, новими туристичними продуктами і технологіями, які полегшать туристичний рух між Польщею та Україною.

Також у рамках заходу відбудеться презентація нового продукту, призначеного для українських туристів – аплікації «TRAVEL TIME POLAND» для планшетів iPAD, iPOD TOUCH, за допомогою якої можна буде зарезервувати повний комплект туристичних послуг у Польщі. Зустріч розпочнеться о 17.00, за адресою: вул. Івана Франка, 108.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут