Архів новин

Модель з Коломиї заперечує сексуальний зв'язок із сенатором

Голову Комітету Сенату з міжнародних відносин Боба Менендеса звинуватили у зв'язку з уродженкою України актрисою і моделлю Світланою Бучик. У кінці січня 59-річний Менендес був замішаний у секс-скандалі: молода Домініканка звинуватила Мендендес в тому, що він брав участь у секс-вечірках у її країні, вибираючи "наймолодших і найновіших дівчаток".

За даними іноземних ЗМІ, одночасний зв'язок Бучик з Менендесом і його приятелем і спонсором Соломоном Мелдженом тривав кілька років, вона нібито літала з ними на літаку і плавала на яхті. Також повідомляється, що Бучик неодноразово з'являлася у сенатора вдома.

Українка підтвердила факт своєї дружби з Менендесом, заявивши, що жодного сексуального зв'язку між ними не було. "Сенатор чудова людина. Він завжди був зі своєю родиною. До мене ставився добре, він дуже щедрий", - сказала Бучик.

Газета "Сегодня" повідомляє, що Світлані Бучик зараз 26 років, до 15 років вона жила у Коломиї (Івано-Франківська область), де навчалась у політехнічному коледжі. Потім разом з батьками і братами переїхала до Іспанії, а тепер живе у Нью-Йорку і працює актрисою.

Бучик знялася у чотирьох серіалах і шести фільмах, невідомих українським телеглядачам. Також українка грає у театрі, у резюме вона написала, що вміє їздити верхи і на мотоциклі, а також володіє шістьма мовами - каталанською, латиною, іспанською, українською, російською та англійською.


Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут