Архів новин

Львівська залізниця має три спеціальні вагони для перевезення інвалідів

Упродовж 2012 року на Львівській залізниці спеціальні вагони для перевезення інвалідів виконали 437 рейсів. Для перевезень людей з особливими потребами на Львівській залізниці є три спеціальні вагони: два – у пасажирському вагонному депо Львів та один – у депо Ковель. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Упродовж 2012 року служба пасажирського господарства виконала 437 заявок на перевезення інвалідів. Це на 56 заявок більше, ніж минулого року, і на 188 заявок більше, ніж у 2011 році. Отже, щороку кількість заявок на подорож такими вагонами зростає, тому на Львівській залізниці уже відчули потребу поповнювати їх парк. Основні напрямки курсування вагонів залишаються незмінними: Львів-Сімферополь, Львів-Луганськ. У літній час вагони курсували до Сімферополя, Слов’янська, Херсона та Києва.

Довідково. Загалом на вокзалах міст-обласних центрів на території Львівської залізниці обладнано 9 спеціальних туалетів, 10 камер схову, 23 пандуси, 6 кімнат відпочинку та 4 кнопки виклику допомоги для людей з обмеженими фізичними можливостями. У залах очікування працюють понад 80 спеціальних місць, для потреб інвалідів працюють 5 ліфтів, 9 білетних кас з пониженим вікном і 10 переговорних пристроїв. Для зручності пасажирів також обладнано 14 інформаційних щитів та встановлено 4 таксофони на зручній висоті.

Вагони для людей з обмеженими фізичними можливостями можуть бути причеплені до будь-якого поїзда Львівської залізниці, а замовити їх можуть самі інваліди чи їхні родичі, написавши відповідну заяву та скерувавши її у пасажирську службу Львівської залізниці.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут