Архів новин

США розкажуть Україні все про сланцевий газ

Сполучені Штати Америки, світовий лідер у галузі видобутку та експорту сланцевого газу, готові допомогти Україні позбутися енергетичної залежності від Росії, заявив представник Держдепу США з питань міжнародної енергетики Карлос Паскуаль на засіданні українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки, передає кореспондент УНН.

"США мають технології екологічно безпечного видобутку сланцевого газу і цим досвідом вони готові поділитися з Україною", - заявив К.Паскуаль.

За словами чиновника, видобуток сланцевого газу потребує постійного вивчення впливу на екологію. За останні роки США значно збільшили видобуток сланцевого газу, що дозволило їм відмовитися від закупівлі вуглеводнів за кордоном.

Нагадаємо, експерти також вважають, що видобуток сланцевого газу несе певні ризики для довколишнього середовища, водночас за умов дотримання всіх стандартів та жорсткого контролю з боку держави та громадськості, видобуток цього газу може стати кроком для забезпечення енергетичної незалежності України.

Слід зауважити, що 24 січня в Давосі було підписано угоду між компанією Shell і компанією "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобування сланцевого газу на Юзівській площі в Харківській і Донецькій областях.

УНН

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут