Архів новин

Польща за створення ЗВТ з Україною відразу після підписання "асоціації"

Польща виступає за якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і за початок тимчасової реалізації договору про зону вільної торгівлі (ЗВТ) відразу після підписання документа під час саміту Східного партнерства в листопаді у Вільнюсі.

Про це йдеться в оприлюдненій інформаційним центром уряду (CIR) Польщі офіційній позиції Варшави на засіданні Європейської Ради 7-8 лютого в Брюсселі, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.

"Важливим питанням для Польщі є якнайшвидше підписання і тимчасова реалізація Угоди (про асоціацію - ред.) з Україною і підтвердження, що торговельна частина почне реалізовуватися з моменту підписання під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді", - йдеться в повідомленні CIR.

Зазначається, що саміт у Вільнюсі також повинен стати нагодою для оголошення про завершення переговорів щодо угод про ЗВТ з Вірменією, Грузією та Молдовою.

Польща виступає за активну діяльність для зміцнення позицій ЄС у світовій економіці. Особливо це стосується інтенсифікації торговельно-економічної співпраці з найближчими сусідами, зокрема країнами Східного партнерства, Росією та країнами південного сусідства, налагодження тісніших трансатлантичних контактів із США та Канадою, поглиблення співпраці з Японією, а також затвердження торговельно-економічної стратегії ЄС щодо Китаю, інформує CIR Польщі.

Укрінформ

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут