Архів новин

Коли обласна рада розкаже виборцям - на що конкретно використала 5 млн 458 тис. грн бюджету розвитку?

5 лютого у Львівській обласній раді відбулася робоча нарада, на якій розглядали питання формування, розподілу та використання коштів обласного бюджету розвитку за 2012 рік та планові завдання на 2013 рік. За словами голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослава Качмарика, основним джерелом формування обласного бюджету розвитку торік були грошові надходження від приватизації об’єктів спільної комунальної власності Львівської обласної ради. Із запланованих 5 млн 500 тис. грн до бюджету розвитку надійшло 5 млн 458 тис. грн, що дорівнює 99,24 відсотка виконання планових надходжень.

Виконувач обов’язків директора КП ЛОР «Управління капітального будівництва» Ігор Хміль і заступник начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Михайло Політило детально інформували учасників наради про стан і ступінь готовності об’єктів, будівництво та ремонт яких ведуть їхні організації й на які використовувалися кошти обласного бюджету розвитку. Зазначені будівельні структури є основними розпорядниками коштів бюджету розвитку Львівської області, якими фінансуються будівництво та реконструкції об’єктів спільної комунальної власності області – школи, лікарні, музеї, народні доми тощо.

Після слухань інформації про використання коштів обласного бюджету розвитку Ярослав Качмарик зобов’язав представників управлінь капітального будівництва протягом тижня подати до обласної ради обґрунтовані інвестиційні проекти, які можуть бути виконані КП ЛОР «УКБ» та УКБ ЛОДА і профінансовані з обласного бюджету розвитку у 2013 році.

Окремо під час наради було обговорено рівень використання коштів обласного бюджету розвитку, який учасники наради визнали недостатнім, та питання щодо заборгованості в частині казначейських зобов’язань перед певними об’єктами. Про це повідомляє прес-служба ЛОР.Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут