Архів новин

Збірна команда Львівщини виграла чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні

31 січня завершився чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. Ці змагання є основним етапом відбору до складу національної збірної команди України, яка виступить в чемпіонаті Європи в м. Ряшів (Республіка Польща), що відбудеться 26 лютого – 02 березня цього року.
За найвищі нагороди чемпіонату України в Черкасах змагались 40 чоловіків, 32 жінки, 48 юніорів та 41 юніорка, які представляли 10 збірних команд областей України, АР Крим та м.Києва. На цьогорічному чемпіонаті серед переможців були львів’яни – Катерина Палеха, Георгій Іваницький, Євген Марченко, Ярослав Мокринський, Катерина Яворська, Ірина Дубас та ін. У загальнокомандному заліку вихованці львівської школи стрільби з лука виявилися найкращими в Україні, здобувши перше місце й впевнено здолавши команди Харківщини та Буковини.

Підсумкові результати:

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місце – змс КОВАЛЬ Вікторія – Харків-Динамо
2 місце – змс ПАЛЕХА Катерина – Львів, ШВСМ-Динамо
3 місце – мсмк ЗАХАРЧЕНКО Юлія – Харків-Динамо

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце – змс РУБАН Віктор – Харків-Динамо
2 місце – мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій – Львів-Електрон,Україна
3 місце – мсмк МАРЧЕНКО Євген – Львів-Електрон,Україна

У командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1 місце – Харківська – 2
2 місце – Харківська – 1
3 місце – Львівська -1в складі: змс ПАЛЕХА Катерина, мсмк ЯВОРСЬКА Катерина,
мсмк ДУБАС Ірина
5 місце – Львівська -1 в складі: мс СОКОЛЕНКО Катерина, мсмк БУЛІГА Ольга, мсмк КУЗИК Світлана.


У командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце посіла команда – Львівська -1 в складі: мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій, мсмк МАРЧЕНКО Євген, мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
2 місце – Харківська – 1
3 місце – Сумська
4 місце – Львівська-2 в складі: мсмк МАРЧЕНКО Дмитро, мсмк СЕНЮК Тарас, мс КОЛЯДІНЦЕВ Василь

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок стали:

1 місце – мсмк СІЧЕНІКОВА Лідія – Чернівецька, Динамо
2 місце – мсмк ПАВЛОВА Анастасія – Херсонська, Динамо
3 місце – кмс КСЕНОФОНТОВА Юлія – Харківська
4 місце – мс СТРУК Мар’яна – Львівська, КДЮСШ № 1 СКА-ЗСУ
Серед юніорів переможцями та призерами стали:
1 місце – мсмк КУЦИЙ Валентин – Сумська, Динамо
2 місце – мс РОЖКО Олег – Львівська, КДЮСШ № 1 СКА-ЗСУ
3 місце – мс ВІХРОВ Іван – Одеська, Україна -Локомотив

У командному фінальному раунді серед юніорок переможцями та призерами стали:

1 місце – Львівська – 1 в складі: мс МАРЧЕНКО Вероніка, мс ДУБАС Ірина, мс МИХАЙЛОВА Олена
2 місце – Львівська -2 в складі: мс КУРЧЕНКО Інна, кмс КОПИЧИН Катерина, мс ЛУК’ЯНОВА Наталія
3 місце – Харківська-1

У командному фінальному раунді серед юніорів переможцями та призерами стали:
1 місце – Сумська
2 місце посіла команда – Львівська -2 в складі: мс ВІНЦКОВСЬКИЙ Андрій, мс ДОМАРАДЗЬКИЙ Ігор, мс САВОЧКА Володимир
3 місце – Чернівецька – 1.
4 місце посіла команда – Львівська -1 в складі: мс МАЛИК Михайло, кмс РОЖКО Олег, мсмк КОМОНЮК Віталій

За результатами загальнокомандного підсумку:

І МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ – 551,5 очка
ІІ місце – Харківська область – 515,5 очка
ІІІ місце – Чернівецька область – 384 очки

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут