Архів новин

Опозиція поставить під сумнів легітимність керівників уряду і Нацбанку?

Опозиція може скасувати голосування за призначення голови Нацбанку Ігоря Соркіна та прем'єр-міністра Миколи Азарова, оскільки вони були неперсональні. Це випливає зі слів депутата від фракції УДАР Оксани Продан, сказаних нею в ефірі ICTV. "Стосовно незаконності попередніх законів... Ми почнемо з тих рішень, які були ухвалені при нас всупереч закону. Якщо відкручувати ці рішення назад, то це призначення голови Нацбанку, уряду. Ми почнемо з цього. Буде час продовжувати далі, не буде чим зайнятися, ми будемо займатися тими законами, які ви прийняли без нас", - сказала вона.

Перед цим Продан піддала під сумнів усі рішення, ухвалені депутатами за допомогою системи для голосування "Рада-3", оскільки на погоджувальній раді у понеділок голова регламентного комітету Макеєнко заявив, що вона застаріла і не захищає персональні дані депутатів.

"Якщо не працює система Рада-3, то теоретично не працює й система Рада-2, бо це одна система. Тоді незаконно обраний чинний уряд. Якщо система Рада не атестована і закінчила свій термін роботи, то ми не голосували за уряд", - цитує "Українська правда". При цьому Продан заявила, що є кілька варіантів здійснення персонального голосування. "Якщо не працює система Рада, а може піднімати руку Чечетов, нехай Партія регіонів піднімає руки. Нарешті якщо вони не можуть піднімати руки, є ще один варіант – ми можемо голосувати бюлетенями", - сказала вона.

На запитання, якими методами діятиме опозиція у вівторок у разі неперсонального голосування депутатами, Продан відповіла: "Ми завтра і скільки буде часу робитимемо те, щоб Верховна Рада працювала за законом. Або хай не працює взагалі".

УНІАН

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут