Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
01/02/13

4 лютого у Львові відкриють відділення контактної променевої терапії

У Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відкриють відділення контактної променевої терапії (брахітерапія). Про це ZAXID.NET повідомили у департаменті зовнішніх зв’язків Благодійного фонду «Розвиток України». Урочистості відбудуться 4 лютого о 12:00. Як повідомили ZAXID.NET в департаменті, перед відкриттям відділення відбудеться телеміст між онкологічними центрами Донецька, Рівного та Львова. У заході візьмуть участь головний онколог України Ігор Седаков та головний радіолог країни Наталія Семикоз.

У департаменті зовнішніх зв’язків Благодійного фонду «Розвиток України» ZAXID.NET повідомили, що загальна сума, витрачена на реалізацію програми «Рак виліковний» у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі, становить 11,7 млн грн. «З цього бюджету на підтримку блоку контактної променевої терапії (брахітерапії) витрачено 4,1 млн грн», – зазначили в департаменті.

«Спеціалізоване обладнання та інші витратні матеріали придбано за кошти фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний», яка спрямована на розвиток онкологічної служби України», – йдеться у повідомленні.

«Брахітерапія» (контактна променева терапія) – сучасний високотехнологічний метод променевого лікування. У світовій практиці боротьби з раком брахітерапія визнана «золотим стандартом» лікування пухлин порожнинних органів, перш за все, сечостатевої системи, стравоходу, дна порожнини рота, а також інших органів, таких як молочна залоза і, навіть, шкіра. Метод заснований на безпосередньому введенні в уражений раковою пухлиною орган джерела радіоактивного випромінювання.

Програма «Рак виліковний» – перша і єдина в Україні масштабна програма з підтримки державної системи надання допомоги онкологічним хворим. Загальний бюджет програми – 315 млн грн.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас