Архів новин

Пітахайя - найкорисніший продукт 2013 року

Тайванські науковці визнали пітахайю найактуальнішим суперпродуктом 2013 року. Пітахайя, відома також як пітайя, або драконячий фрукт, удостоїлася почесного звання за свої унікальні корисні властивості, повідомляє Федерал-Прес. Пітахайя - загальна назва плоду кількох видів з сімейства кактусових. Ці рослини вельми поширені в Мексиці, Центральній і Південній Америці, а також культивуються в країнах Південно-Східної Азії, зокрема на Тайвані і в Таїланді.

Як зазначають фахівці, м'якуш екзотичного фрукта містить речовини, що регулюють кров'яний тиск, рівень холестерину і цукру в крові. У плоді також багато кальцію, вітаміну С і антиоксидантів, а маленькі чорні насіння фрукта - багате джерело омега-3 жирних кислот.

Крім того, драконячий фрукт нормалізує роботу шлунку і кишківника і чинить сприятливий вплив на серцево-судинну і ендокринну системи. Корисний фрукт і людям з цукровим діабетом. Завдяки вмісту речовини таніну пітахайя корисна також тим, у кого погіршується зір, зазначає Inmoment.

Пітахайя вживається у їжу в сирому вигляді, при цьому вона має солодкуватий смак і вважається низькокалорійним продуктом. Щоб вона була смачнішою, її радять вживати в трохи охолодженому вигляді.

Відомо, що пітахайя буває трьох видів - червона, костариканська і жовта. У червоної пітахайї (яку за зовнішній вигляд, власне, і прозвали драконячим фруктом) білий м'якуш, у костариканської - м'якуш червоного кольору, а жовта пітахайя - біла всередині. Найсолодшими вважаються жовті фрукти, а червоні на смак більш прісні.

Часто плоди пітахайї використовують для приготування алкогольних напоїв. Також з неї виходять дуже смачні соки. А ось раціон, багатий жирною їжею, загрожує не тільки збільшенням обводу талії, а й зростанням обсягу мозку.

Посилання по темі

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут