Архів новин

Вперше жінки-арбітри закінчили курси УЄФА

Завершилися щорічні зимові курси для арбітрів, організовані УЄФА, які проходили цього тижня у Римі. Протягом трьох днів арбітри пройшли медичне обстеження і тест ФІФА з фізичної підготовки,а також взяли участь в інтенсивній програмі навчання, яка включала у себе групові дискусії, презентації за участю членів Комітету арбітрів УЄФА і перегляд матчів з аналізом суперечливих моментів. Головним завданням зимових курсів була підготовка арбітрів до матчів другої половини сезону у європейських чемпіонатах та міжнародних турнірах УЄФА для клубів та національних команд.

Вперше на курсах арбітрів проходили навчання жінки, які влітку працюватимуть на фінальній стадії жіночого ЄВРО-2013.

На цих курсах 29 національних асоціацій були представлені арбітрами-новачками, які лише нещодавно отримали категорію ФІФА. Всього ж вступні курси відвідали 45 арбітрів, серед яких були представники України - Сергій Бойко та Катерина Монзуль.

Сергій Бойко та Катерина Монзуль отримали призначення від Комітету арбітрів УЄФА на проведення матчів молодіжного та жіночого Чемпіонатів Європи 2013 року. Арбітр першої категорії УЄФА Сергій Бойко увійшов до складу шести рефері, що працюватимуть на фінальній частині молодіжного Євро-2013, матчі якого відбуватимуться з 5-го по 18-е червня 2013 року в Ізраїлі. Катерина Монзуль, рефері елітного дивізіону УЄФА, потрапила до списку з дев’яти арбітрів, які проводитимуть поєдинки фінальної частини жіночого Євро-2013, що пройде з 10-го по 28-е липня у Швеції.

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут